Ssethové stránky

Vytajte na nových Ssethových stránkach

Poviedka od Skrba-VaskoWeb Harry Potter a svody magie

Kapitola I. - Prolog a únos

ako je už napísané autorom tejto poviedky niesom ja, ale Skrba-VaskoWeb zo začiatku je tam síce dosť chýb, ale v ďalších kapiolách už niesu takže príjemný zážitok

Bylo parne nedelni odpoledne, Lilly a James Potterovy prave oslavovali narozeniny sveho syna Harryho. Ano, Harryho, je tomu uz rok, co jej Lili porodila. Vecer mela byt oslava, ktera se ale necekane skomplikovala. V kouzelnem spolecenstvi panoval Chaos, Lord Voldemort se postupne dostaval k moci a nicil vse, co mu stalo v ceste. I rodinu Potterovych chtel znicit. Ale nakonec vymyslel svuj dábelský plán. Unese Harryho Pottera a vychová si jej podle své vule. A také obrátí na temnou stranu jeho otce. Jak rekl, tak se také stalo. Vecer byla oslava, byla tam snad pulka Fénixova rádu.
Všichni oslavovali. Bylo asi kolem deseti vecer, když se k potterovic domu prikradla postava, zahalená v cerném plášti. Plížila se kolem domu a cekala na vhodnou príležitost. Nemusela dlouho cekat, okno, kde spával malý Harry bylo otevrené. Promenil se v ptáka a vletel do pokoje. Nikdo tam naštestí nebyl.
Promenil se zpet a prišel k harryho postýlce. Opatrne jej vzal do náruce a s hlasitým PRÁSk se premístil. Jeho premístení v dome vyvolalo paniku. Rodice Harryho vybehli do ložnice. Když Lili videla, že v postýlce není,
tak se smutkem shroutila na zem. Jamesovy se na tvári mihl zvláštní úsmev, kterého si všiml Brumbál. Voldemort se premístil do svého sídla a tam jej predal k opatrování domácím skrítkum. A tak se Harry Potter dostal k Voldemortovy. Kdo ví, co ho ceká????

Žádné komentáře
 
Ďakujem za každý príspevok ktorý sa objaví